Продукція > BOPLA > ABP 880-0200-SET
ABP 880-0200-SET
ABP 880-0200-SET BOPLA
84090200.HMT1.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Enclosures with Panel
Description: Enclosure: with panel; ALUBOS; X: 84mm; Y: 200mm; Z: 82mm; aluminium
Type of enclosure: with panel
Manufacturer series: ALUBOS
Dimension X: 84mm
Dimension Y: 200mm
Dimension Z: 82mm
IP rating: IP65
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Enclosures with Panel, Description: Enclosure: with panel; ALUBOS; X: 84mm; Y: 200mm; Z: 82mm; aluminium, Type of enclosure: with panel, Manufacturer series: ALUBOS, Dimension X: 84mm, Dimension Y: 200mm, Dimension Z: 82mm, Enclosure material: aluminium, Body colour: black, Panel colour: black, IP rating: IP65.