ABPF-16MBW28-01
ABPF-16MBW28-01 AWG TECH Pte Ltd
ABPF-16MBW28-01.pdf
Виробник: AWG TECH Pte Ltd
Description: RF FILTER BAND PASS 2-30 MHZ
Packaging: Retail Package
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 1.575" L x 0.394" W (40.00mm x 10.00mm)
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Frequency: 16MHz Center
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 14MHz
Height (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 2-30 MHZ, Packaging: Retail Package, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 1.575" L x 0.394" W (40.00mm x 10.00mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Frequency: 16MHz Center, Insertion Loss: 1.2dB, Bandwidth: 14MHz, Height (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active.