Продукція > IC3D PRINTERS > ABS1752LULZGREEN
ABS1752LULZGREEN
ABS1752LULZGREEN IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D ABS 1.75MM 2LB BLACK FILAME
Packaging: Spool
Color: Green (Bright Green)
Tensile Strength: 37.7N/mm²
Weight: 2.205 lb (1.00 kg)
Operating Temperature: 220°C ~ 260°C
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Flex Strength: 60.7N/mm²
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: IC3D ABS 1.75MM 2LB BLACK FILAME, Packaging: Spool, Color: Green (Bright Green), Tensile Strength: 37.7N/mm², Weight: 2.205 lb (1.00 kg), Operating Temperature: 220°C ~ 260°C, Part Status: Active, Density: 1.03g/cm³, Filament Material: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 60.7N/mm².