ABS1752ORANGE
ABS1752ORANGE IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D ABS 1.75MM 2LB ORANGE FILAM
Packaging: Spool
Color: Orange
Tensile Strength: 37.7N/mm²
Weight: 2.205 lb (1.00 kg)
Operating Temperature: 220°C ~ 260°C
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Flex Strength: 60.7N/mm²
на замовлення 49 шт:
Написати відгук
Description: IC3D ABS 1.75MM 2LB ORANGE FILAM, Packaging: Spool, Color: Orange, Tensile Strength: 37.7N/mm², Weight: 2.205 lb (1.00 kg), Operating Temperature: 220°C ~ 260°C, Part Status: Active, Density: 1.03g/cm³, Filament Material: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 60.7N/mm².