Продукція > IC3D PRINTERS > ABSMEGAGREEN175
ABSMEGAGREEN175
ABSMEGAGREEN175 IC3D Printers
Виробник: IC3D Printers
Description: IC3D ABS 1.75MM 22LB GREEN FILAM
Packaging: Spool
Color: Green
Tensile Strength: 37.7N/mm²
Weight: 22.05 lb (10.0 kg)
Operating Temperature: 220°C ~ 260°C
Density: 1.03g/cm³
Filament Material: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene)
Filament Diameter: 0.070" (1.75mm)
Flex Strength: 60.7N/mm²
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC3D ABS 1.75MM 22LB GREEN FILAM, Packaging: Spool, Color: Green, Tensile Strength: 37.7N/mm², Weight: 22.05 lb (10.0 kg), Operating Temperature: 220°C ~ 260°C, Density: 1.03g/cm³, Filament Material: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene), Filament Diameter: 0.070" (1.75mm), Flex Strength: 60.7N/mm².