Продукція > PULSE ELECTRONICS > ABUP00160808300Y00
ABUP00160808300Y00
ABUP00160808300Y00 Pulse Electronics
ABUP_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 4.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 4.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ABUP00160808300Y00 ABUP00160808300Y00 Виробник : Pulse Electronics ABUP_Series-2944008.pdf Ferrite Beads Chilisin EMI BEAD FILETER For Ultra High Current UseUnder 1 GHz