AC-12-04HD-OD
AC-12-04HD-OD CompuCablePlusUSA
AC-12-04HD-OD_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: OUTDOOR 12/3 SJTW 5-15P/R 100'
Features: Outdoor Use
Packaging: Retail Package
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 100.00' (30.48m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJTW
1st Connector: NEMA 5-15P
2nd Connector: NEMA 5-15R
Approval Agency Marking: cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
на замовлення 291 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OUTDOOR 12/3 SJTW 5-15P/R 100', Features: Outdoor Use, Packaging: Retail Package, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 100.00' (30.48m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJTW, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: NEMA 5-15R, Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.