AC-14-01201
AC-14-01201 CompuCablePlusUSA
AC-14-01201_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: CORD SJT 14/3 5-15P/C13 1' BLK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 1.00' (304.8mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C