AC-14-01203-RD
AC-14-01203-RD CompuCablePlusUSA
AC-14-01203-RD_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: CORD SJT 14/3 5-15P/C13 3' RED
Packaging: Retail Package
Color: Red
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C