AC-14-02201BU
AC-14-02201BU CompuCablePlusUSA
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: EXTEN PWR CORD C14/C13 14AWG 1'
Packaging: Retail Package
Color: Blue
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 1.00' (304.8mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13
Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTEN PWR CORD C14/C13 14AWG 1', Packaging: Retail Package, Color: Blue, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 1.00' (304.8mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.