AC-14-02203WH
AC-14-02203WH CompuCablePlusUSA
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: EXTEN PWR CORD C14/C13 14AWG 3'
Packaging: Retail Package
Color: White
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: EXTEN PWR CORD C14/C13 14AWG 3', Packaging: Retail Package, Color: White, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.