AC-14-04202
AC-14-04202 CompuCablePlusUSA
AC-14-04202_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: EXT PWR DRD 5-15P/15R 14AWG 2'
Packaging: Retail Package
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C