AC-16-02210
AC-16-02210 CompuCablePlusUSA
AC-16-02210_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: EXTEN PWR CORD C14/C13 16AWG 10'
Packaging: Retail Package
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 13A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 16 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
на замовлення 6575 шт:
Написати відгук
Description: EXTEN PWR CORD C14/C13 16AWG 10', Packaging: Retail Package, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 13A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 16 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.