AC-B141513-15
AC-B141513-15 CompuCablePlusUSA
AC-B141513-15_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: HOSPITAL-G PWR CRD 5-15P/C13 15'
Packaging: Retail Package
Features: Hospital Grade
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 15.00' (4.57m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C