AC-C14C5-10
AC-C14C5-10 CompuCablePlusUSA
AC-C14C5-10_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: CORD 18/3 SPT-2 C14/C5 10' BLACK
Packaging: Retail Package
Color: Black
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C5
Approval Agency Marking: cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CORD 18/3 SPT-2 C14/C5 10' BLACK, Packaging: Retail Package, Color: Black, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C5, Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.