AC-C181513-10
AC-C181513-10 CompuCablePlusUSA
AC-B181513-03_Datasheet.pdf
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: HOSPITAL-G PWR CRD 5-15P/C13 10'
Features: Hospital Grade
Packaging: Retail Package
Color: Gray
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C