AC10000006800JAB00
AC10000006800JAB00 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
acac-at.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 680 OHM 10W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 100/ +180ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 680 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 680 OHM 10W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 100/ +180ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 680 Ohms.