Продукція > HENLV POWER > AC220D05DG-15W
AC220D05DG-15W
AC220D05DG-15W HenLv Power
1641354166199968.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 5V 15W
Power (Watts): 15W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 77%
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 196 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 15W, Power (Watts): 15W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 77%, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Voltage - Isolation: 3000 V.