Продукція > HENLV POWER > AC220D12DC-30W
AC220D12DC-30W
AC220D12DC-30W HenLv Power
1641364165298769.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER +12V/-12V 30W
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER +12V/-12V 30W, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Output 1: 12V.