Продукція > HENLV POWER > AC220D12DG-15W
AC220D12DG-15W
AC220D12DG-15W HenLv Power
1641354166199968.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Case
Power (Watts): 15W
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 15W, Packaging: Case, Power (Watts): 15W, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Voltage - Isolation: 3000 V.