Продукція > HENLV POWER > AC220D24DC-10W
AC220D24DC-10W
AC220D24DC-10W HenLv Power
5975d1459ba930b64832030c02ea4d71.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 209mA
Voltage - Output 1: 24V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 209mA, Voltage - Output 1: 24V.