AC220D24DC-5W
AC220D24DC-5W HenLv Power
3e0bdd6c4115f9ef5b943a49056d0955.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: Wide Input voltageOperating temp
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Output 1: 24V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: Wide Input voltageOperating temp, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Output 1: 24V.