Продукція > HENLV POWER > AC220M050505DC-10W
AC220M050505DC-10W
AC220M050505DC-10W HenLv Power
1641287619250875.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT 5V
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.87" H (55.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 5V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT 5V, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.87" H (55.0mm x 45.0mm x 22.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 5V.