Продукція > HENLV POWER > AC220M051212DC-6W
AC220M051212DC-6W
AC220M051212DC-6W HenLv Power
1641280257437891.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER MULTIPLE OUTPUT
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.89" L x 1.42" W x 0.87" H (48.0mm x 36.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 5V, 12V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER MULTIPLE OUTPUT, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.89" L x 1.42" W x 0.87" H (48.0mm x 36.0mm x 22.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 5V, 12V.