Продукція > HENLV POWER > AC220S05DC-20WH2
AC220S05DC-20WH2
AC220S05DC-20WH2 HenLv Power
e9ae04b9db02aa0d480bf143d3e35564.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 5V 20W
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.87" H (55.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Output 1: 5V
на замовлення 19994 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 5V 20W, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.17" L x 1.77" W x 0.87" H (55.0mm x 45.0mm x 22.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Output 1: 5V.