Продукція > HENLV POWER > AC220S05DC-50WH2
AC220S05DC-50WH2
AC220S05DC-50WH2 HenLv Power
235ca284a3fabee3c4cd05edc2cb3e8e.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 5V 50W
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 5V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 5V 50W, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 5V.