Продукція > HENLV POWER > AC220S05DC-60WH2
AC220S05DC-60WH2
AC220S05DC-60WH2 HenLv Power
5fa651a400de3fd26f3a765231e65462.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 5V 60W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Output 1: 5V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 5V 60W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 12A, Voltage - Output 1: 5V.