Продукція > HENLV POWER > AC220S12DC-100WFC
AC220S12DC-100WFC
AC220S12DC-100WFC HenLv Power
cf730a329b6c1f96c5d65dc42231d352.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 8.333A
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 19999 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 8.333A, Voltage - Output 1: 12V.