Продукція > HENLV POWER > AC220S12DC-10W
AC220S12DC-10W
AC220S12DC-10W HenLv Power
824b2a06098e7c26dd62c78ceff996ab.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: Wide Input voltageOperating temp
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Output 1: 12V
Написати відгук
Description: Wide Input voltageOperating temp, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Output 1: 12V.