Продукція > HENLV POWER > AC220S12DC-150WFC
AC220S12DC-150WFC
AC220S12DC-150WFC HenLv Power
1641287619250875.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 12V 150W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 12V 150W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 12.5A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active.