Продукція > HENLV POWER > AC220S12DC-30WH2
AC220S12DC-30WH2
AC220S12DC-30WH2 HenLv Power
45c27dda6df3401db3edd5dba90a0c5f.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Output 1: 12V.