Продукція > HENLV POWER > AC220S12DC-50WH2
AC220S12DC-50WH2
AC220S12DC-50WH2 HenLv Power
235ca284a3fabee3c4cd05edc2cb3e8e.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 4.166A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 4.166A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active.