AC220S12DC-5W
AC220S12DC-5W HenLv Power
4efa15422895986f9455c51b9d579b02.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: Wide Input voltageOperating temp
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.45" L x 0.71" W x 0.66" H (36.8mm x 18.0mm x 16.8mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 417mA
Voltage - Output 1: 12V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: Wide Input voltageOperating temp, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.45" L x 0.71" W x 0.66" H (36.8mm x 18.0mm x 16.8mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 417mA, Voltage - Output 1: 12V.