Продукція > HENLV POWER > AC220S12DZ-25W
AC220S12DZ-25W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 25W
Power (Watts): 25W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 25W, Power (Watts): 25W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Isolation: 3000 V.