Продукція > HENLV POWER > AC220S12ZB-150WFC
AC220S12ZB-150WFC
AC220S12ZB-150WFC HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Power (Watts): 150W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W, Power (Watts): 150W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Voltage - Isolation: 3000 V.