Продукція > HENLV POWER > AC220S12ZB-50WH2
AC220S12ZB-50WH2
AC220S12ZB-50WH2 HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Power (Watts): 50W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Voltage - Isolation: 4000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 50W, Power (Watts): 50W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Voltage - Isolation: 4000 V.