Продукція > HENLV POWER > AC220S12ZDK-15W
AC220S12ZDK-15W
AC220S12ZDK-15W HenLv Power
a3835596f2835b0a0dd9f11170d10990.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Case
Power (Watts): 15W
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 79%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 15W, Packaging: Case, Power (Watts): 15W, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 79%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Isolation: 3000 V.