Продукція > HENLV POWER > AC220S15DC-80W
AC220S15DC-80W
AC220S15DC-80W HenLv Power
1641456558191749.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 15V 80W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 5.333A
Voltage - Output 1: 15V
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 15V 80W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 5.333A, Voltage - Output 1: 15V.