Продукція > HENLV POWER > AC220S15DZ-100WFC
AC220S15DZ-100WFC
AC220S15DZ-100WFC HenLv Power
1641456558191749.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 15V 100W
Packaging: Case
Power (Watts): 100W
Size / Dimension: 4.58" L x 2.56" W x 0.85" H (116.4mm x 65.0mm x 21.5mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 81%
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 100W, Packaging: Case, Power (Watts): 100W, Size / Dimension: 4.58" L x 2.56" W x 0.85" H (116.4mm x 65.0mm x 21.5mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 81%, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Isolation: 3000 V.