Продукція > HENLV POWER > AC220S24DC-150WFC
AC220S24DC-150WFC
AC220S24DC-150WFC HenLv Power
1641287619250875.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 24V 150W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 6.25A
Voltage - Output 1: 24V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 24V 150W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 6.25A, Voltage - Output 1: 24V.