Продукція > HENLV POWER > AC220S24DC-25WH2
AC220S24DC-25WH2
AC220S24DC-25WH2 HenLv Power
1b70cb96ae8ae9fbe8e6cbb80de80b2c.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1.046A
Voltage - Output 1: 24V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1.046A, Voltage - Output 1: 24V.