AC220S24DC-3W
AC220S24DC-3W HenLv Power
8f3c8142456eec5ab61c2efcc68ff93f.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: Wide Input voltageOperating temp
Packaging: Case
Size / Dimension: 1.45" L x 0.71" W x 0.66" H (36.8mm x 18.0mm x 16.8mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Написати відгук
Description: Wide Input voltageOperating temp, Packaging: Case, Size / Dimension: 1.45" L x 0.71" W x 0.66" H (36.8mm x 18.0mm x 16.8mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active.