Продукція > HENLV POWER > AC220S24DZ-15W
AC220S24DZ-15W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 15W
Packaging: Case
Power (Watts): 15W
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Isolation: 3000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 15W, Packaging: Case, Power (Watts): 15W, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Isolation: 3000 V.