Продукція > HENLV POWER > AC220S24DZ-25W
AC220S24DZ-25W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 25W
Power (Watts): 25W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 25W, Power (Watts): 25W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Applications: Industrial, Approval Agency: CE, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Isolation: 3000 V.