Продукція > HENLV POWER > AC220S24ZB-150WFC
AC220S24ZB-150WFC
AC220S24ZB-150WFC HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W
Packaging: Case
Power (Watts): 150W
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Voltage - Isolation: 3000 V
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 150W, Packaging: Case, Power (Watts): 150W, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Voltage - Isolation: 3000 V.