Продукція > HENLV POWER > AC220S24ZDK-25W
AC220S24ZDK-25W
AC220S24ZDK-25W HenLv Power
735e82520db5f078831002593f925bd2.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: Wide Input voltageOperating temp
Packaging: Case
Power (Watts): 25W
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Isolation: 3000 V
Applications: Industrial
Approval Agency: CE
на замовлення 19770 шт:
Написати відгук
Description: Wide Input voltageOperating temp, Packaging: Case, Power (Watts): 25W, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Isolation: 3000 V, Applications: Industrial, Approval Agency: CE.