Продукція > HENLV POWER > AC220S24ZDK-30WH2
AC220S24ZDK-30WH2
AC220S24ZDK-30WH2 HenLv Power
1641364165298769.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W
Power (Watts): 30W
Packaging: Case
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 24V
Voltage - Isolation: 4000 V
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 30W, Power (Watts): 30W, Packaging: Case, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 24V, Voltage - Isolation: 4000 V.