Продукція > HENLV POWER > AC220S36DC-80W
AC220S36DC-80W
AC220S36DC-80W HenLv Power
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 36V 80W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 2.222A
Voltage - Output 1: 36V
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 36V 80W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 2.222A, Voltage - Output 1: 36V.