Продукція > HENLV POWER > AC220S48DC-150WFC
AC220S48DC-150WFC
AC220S48DC-150WFC HenLv Power
1641287619250875.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC DC CONVERTER 48V 150W
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 3.125A
Voltage - Output 1: 48V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC DC CONVERTER 48V 150W, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 3.125A, Voltage - Output 1: 48V.