Продукція > HENLV POWER > AC220S48DC-50WH2
AC220S48DC-50WH2
AC220S48DC-50WH2 HenLv Power
1641433106579078.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: AC/DC CONVERTER 48V
Packaging: Case
Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 1.042A
Voltage - Output 1: 48V
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V, Packaging: Case, Size / Dimension: 2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm), Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 1.042A, Voltage - Output 1: 48V.